Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.07.11, 08:11
EVREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
EVREN EVREN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yönetici

Ruh Hali:
Tecrübe Puanı: 338
EVREN has a reputation beyond reputeEVREN has a reputation beyond reputeEVREN has a reputation beyond reputeEVREN has a reputation beyond reputeEVREN has a reputation beyond reputeEVREN has a reputation beyond reputeEVREN has a reputation beyond reputeEVREN has a reputation beyond reputeEVREN has a reputation beyond reputeEVREN has a reputation beyond reputeEVREN has a reputation beyond repute
Standart Kendime Hakim Olamıyorum…

hocam yukarda okuduğum “şiddet” ile ilgili yazınız tam beni anlatıyor lütfen bana yardım edin. Ne yapmam gerekli? Kitabınızı aldım okudum. Ama uygulayamıyorum. İçimdeki “öfkeyi” bastıramıyorum. Oğlum 8 yaşında ve ders konusunda da çok tartışıyoruz. Dersler onun umurunda değil. Her defasında yalan söylüyor, sözünü tutmuyor. Ben onu anlamıyorum, o da beni anlamıyor. Bir de dört yaşında kızımız var, o da çok dışa dönük bir çocuk. Bazen içine kapanmasını bile istedim. Ne yapacağım lütfen yardım edin. Tutarlı olmaya çalışıyorum dersler gittikçe kötü oluyor. Devamlı dışarı çıkmak oynamak istiyor. Bilgisayardan ayrılmıyor. Sizi Moral Fm’den takip ediyorum. Selamlar, Özge.[/color]
Değerli Özge hanım, satırlarınızı okurken bile ne kadar heyecanlı olduğunuz belli oluyor. “Ne yapmam gerekli?” diye soruyorsunuz. Bence hiç bir şey yapmayın, şuan yaptıklarınız çok bile. Eğer hiçbirşey yapmamayı kendinize ilke edinirseniz şuankinden daha iyi olacağından emin olabilirsiniz. Belki de birşeyler yapmak için çırpındıkça çocuklarınızı yıpratıyorsunuz. Çocuğunuzun çocuk olduğunu unutmayın. Ben de çocuk olsaydım, oynamak ister, dışarı çıkmak isterdim. 4 yaşındaki cıvıl cıvıl kızınıza da gücünüz yetmediğini söylüyorsunuz ama yine ben sanki kızınıza değil de kendinize gücünüzün yetmediğini görüyorum. En yakın zamanda bir uzmanla görüşmenizi tavsiye ederim.
Selamlar
Uz. Pedag. Adem Güneş

alıntıdır
kaynak:KAYNAK:http://www.ademgunes.com/

http://www.miskokulum.com/resim/SEVGi.jpg[/img]

Konu EVREN tarafından (06.07.11 Saat 08:57 ) değiştirilmiştir..