Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25.02.15, 19:01
bebegim_kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bebegim_kaan bebegim_kaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Lilyum

Ruh Hali:
Tecrübe Puanı: 102
bebegim_kaan has a reputation beyond reputebebegim_kaan has a reputation beyond reputebebegim_kaan has a reputation beyond reputebebegim_kaan has a reputation beyond reputebebegim_kaan has a reputation beyond reputebebegim_kaan has a reputation beyond reputebebegim_kaan has a reputation beyond reputebebegim_kaan has a reputation beyond reputebebegim_kaan has a reputation beyond reputebebegim_kaan has a reputation beyond reputebebegim_kaan has a reputation beyond repute

Alıntı:
Ebrarr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ilginize tesekkurlerAllah razi olsun guzel dilekleriniz icin. cocuklarimin cocukluklarini yasamalari gerektigini oyuncak bebek gibi kenarda durmalarini beklemiyorum. yani cocuklarimdan ziyade kendimden sikayetciyim birz. kizmak istemiyorum ama ama nedensekendimi onlarla inatlasmis buluyorum. sanirim kendimi eksik ve yetersiz hissettigim icin.
Rica ederim nedemek.çocuklarımdan çok kendimden şikayetçiyim demişsinizya belkide kızıyor olmanızın nedeni kendi yaşadığınız gördüğünüz çocukluğu onlardan bekliyor olmanızdır.ben halk eğitime kursa gittiğim zaman öğretmen hep bize şundan bahsetti buraya çocuklarınızı değiştirmek için değil kendinzi eğitmek için geliyorsunuz evet çok doğru ben annemde ne gördüysem o şekilde çocuklarımı yetiştiriyordum kursa gidince farkına vardımki bazı yaptığım hataların annem beni yaptıgım en ufak birşeyde kızardı babam ise tam tersi kızarak yanıt vermezdi annemin ailesinin yaşayış tarzı buydu çünkü annemde onu görmüş aynısını bize yaptı babamın ailesi ise herşeye yumuşak bakardı babamda böyle yetiştiği için bize hep ılıman davrandı benden tavsiye elbette bu işin ustalarıda var fakat benimde 5 yıllık annelik tecrübeme dayanarak söyleyeceğim tek şey kararlı olun kendinizide çocuklarınızıda önemseyin küçümsemeyin kızarak değil konuşarak çözüm yolu bulmayı hedef haline getirin ve herşeyden önce inanın

The Following User Says Thank You to bebegim_kaan For This Useful Post:
Ebrarr  (26.02.15)